Każdy nowy rok jest dla nas zaskoczeniem. Odkrywamy, że niemal zapomnieliśmy śpiewu ptaków, a kiedy słyszymy go znowu, jest jak sen, który przypomina nam o poprzednim stanie istnienia…. Głos natury jest zawsze zachęcający.

- Henry David Thoreau

Te słowa idealnie odzwierciedlają naszą podróż do miejsca, w którym teraz się znalazłyśmy. Niektórzy z Was nas znają i wiedzą, że jesteśmy siostrami. Obydwie pamiętamy nasze spacery po lesie, podwórkowe podchody, grę w palanta i przesiadywanie na dworze od rana do późnego wieczora. Kiedy zostałyśmy mamami wielki zachwyt przyrodą jaka nas otacza powrócił do nas ze zdwojoną siłą. Każda z nas jest inna jednak obydwie wiedziałyśmy, że miłością do natury chcemy zarażać nasze dzieci. Spacerując po lesie, chodząc po drzewach, turlając się z górki i skacząc po kałużach odkrywamy wspólnie świat przyrody.

Asia

od zawsze marzycielka zbierająca na spacerach z babcią błyszczące kamienie. Wchodząc w dorosłość wiedziała, że chce być blisko przyrody. Ukończyła Architekturę Krajobrazu na UP.  Gdzie mogła rozwijać swoją kreatywność i pasję do tworzenia. Kończąc przyrodniczy kierunek postanowiła połączyć miłość do natury z arteterapią gdzie nauczyła się łączyć twórczą terapię z wpływem przyrody na zdrowie człowieka. Uczestniczka Dwulatki: dwuletniej szkoły praktyk animacyjnych organizowanej przez Centrum Praktyk Animacyjnych działających w CK Zamek.
Od 2018 roku prowadzi zajęcia dla dzieci, seniorów, kobiet w ciąży
i rodzin z elementami natury i arteterapii. Doświadczenie zdobyła również na Warsztatach Terapii Zajęciowej pracując z osobami niepełnosprawnymi, gdzie prowadziła pracownię ogrodniczo – florystyczną. Obecnie mama 3 letniego Tymianka, którego od początku uczy szacunku i wdzięczności dla matki natury.
Po mamie i dziadku odziedziczyła zdolność do stworzenia czegoś z niczego.

Madzia

jako dziecko ciągle przychodziła do domu z poobijanymi nogami (nigdy nie przyznała się mamie, że wchodziła na każde napotkane drzewo). W dorosłe życie wchodziła z wielkimi planami podbicia wschodnich granic Polski. Ukończyła studia wyższe na UAM, kierunek Wschodoznawstwo i Stosunki Międzynarodowe.
Jednak zawsze ciągnęło ją do pracy z dziećmi. Doświadczenie zdobyła  jako opiekunka w Polsce i za granicą oraz w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Zrobiła kurs opiekuna kolonijnego
i jeździła z dziećmi i młodzieżą na kolonie wakacyjne i zielone szkoły. Ukończyła również kurs animatora czasu wolnego. Teraz jako mama niespełna dwuletniego Maksia pokazuje mu codziennie otaczający świat. Na każdym kroku zaskakuje swoimi zwariowanymi pomysłami na “nie ma nudy”. 
 
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Newsletter

Bądź z Nami na bieżąco

Dowiedz się o naszych najnowszych wydarzeniach, spotkaniach oraz konkursach. Zapisz się na nasz Newsletter.


    This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No connected account.

    Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

    First Birthday Party

    Lorem ipsum dolor sit amet, cu dicant admodum vim. Id dicam evertitur pri, duis commodo ornatus eos no.